Опис
| Вага | 3500 г |
| Вага брутто | 4600 г |
| Висота паковання | 16 см |
| Довжина паковання | 49,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | зі втулкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з нижнім/верхнім кульовим шарніром |
| парні номери артикулів | CQ0194L |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 49,5 см |
- KIA CERATO I Ліфтбек (LD), CERATO I Хетчбек (LD), CERATO II Ліфтбек (TD)
- Hyundai/Kia/Mobis 54501-2F000, 54501-2F001
- KRS KSMK-008 KOREASTAR