Опис
| Вага | 3200 г |
| Вага брутто | 4300 г |
| Висота паковання | 16 см |
| Довжина паковання | 49,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | зі втулкою |
| парні номери артикулів | CQ0080L |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 49,5 см |
- HONDA 51350-TR7-A01, 51350-TR7-A51
- CT CQ0080Y CTR
Характеристики
- Виробник
- CTR (Корея)
- Каталоговий номер
- CQ0080R
- Стан
- Нове