Опис
| Вага | 3700 г |
| Вага брутто | 4800 г |
| Висота паковання | 16 см |
| Довжина паковання | 49,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | зі втулкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з нижнім/верхнім кульовим шарніром |
| парні номери артикулів | CQ0133L |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 49,5 см |
- Hyundai/Kia/Mobis ELANTRA III (XD), ELANTRA III Ліфтбек (XD)
- Hyundai/Kia/Mobis 54501-2D000, 54501-2D001, 54501-2D002, 54501-2D500, 54501-2D501
- KRS KSMH-012 KOREASTAR