Опис
| Вага | 1650 г |
| Вага брутто | 2750 г |
| Висота паковання | 16 см |
| Довжина паковання | 49,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | зі втулкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з нижнім/верхнім кульовим шарніром |
| парні номери артикулів | CQ0059L |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 49,5 см |
- HONDA 51450-S84-A01
- CT CQHO-25R CTR