Опис
| Вага | 4000 г |
| Вага брутто | 5100 г |
| Висота паковання | 16 см |
| Довжина паковання | 49,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | зі втулкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з нижнім/верхнім кульовим шарніром |
| парні номери артикулів | CQ0170R |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 49,5 см |
- Hyundai/Kia/Mobis SONATA VII (LF)
- Hyundai/Kia/Mobis 54500-C1000