Опис
| Вага | 1200 г |
| Вага брутто | 1360 г |
| Висота паковання | 9 см |
| Довжина паковання | 45 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | зі втулкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з нижнім/верхнім кульовим шарніром |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 10 см |
- Hyundai/Kia/Mobis SONATA IV (EF), SONATA V (NF), XG (XG)
- KIA MAGENTIS I (GD, MS)
- Hyundai/Kia/Mobis 55210-38000