Опис
| Вага | 4200 г |
| Вага брутто | 5300 г |
| Висота паковання | 16 см |
| Довжина паковання | 49,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | зі втулкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з нижнім/верхнім кульовим шарніром |
| парні номери артикулів | CQ0131R |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 49,5 см |
- Hyundai/Kia/Mobis ix55, SANTA FE II (CM)
- KIA MOHAVE (HM), SORENTO II (XM)
- Hyundai/Kia/Mobis 55230-1U000, 55230-2B000, 55230-2B100, 55230-2J000, 55230-2J001, 55230-2P000, 55230-3J000
- PR 2304-0733 PROFIT
- HBJ J4940555 HERTH+BUSS JAKOPARTS