Поршень AMP PX-REN-4A-3842-050-C
(0.0) 0 отзывов
Код: 1947608
(к-кт 4 шт) Поршень Dacia Logan/Sandero/Renault Clio/Megane 1.6 8V 96- (80.00mm/+0.50mm)