Поршні AMP PX-REN-4A-3842-050-C
(0.0) 0 відгуків
Код: 1947608
Поршень Dacia Logan/Sandero/Renault Clio/Megane 1.6 8V 96- (80.00mm/+0.50mm) (к-кт 4 шт)