Опис
| O | 22 мм |
| Висота | 60 мм |
| Висота паковання | 3 см |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина паковання | 10 см |
| Сторона монтажу | Передня вісь з обох боків |
| Тип паковання | Мішок |
| Ширина паковання | 6 см |
- PEUGEOT 305 II (581M), 305 II Break (581E), 405 I (15B), 405 I Break (15E), 405 II (4B), 405 II Break (4E)
- CITROEN 509434
- PEUGEOT 509434
- CO 80000981 CORTECO
- DL TD687W DELPHI
Характеристики
Виробник
Каталоговий номер
PESB1632
Стан
Нове
Сторона встановлення
Передня
Висота [мм]
60
Внутрішній діаметр
22
Внутрішня довжина [мм]
50
Тип контейнера
Пакетик
Довжина упаковки
10
Ширина упаковки [см]
6
Висота упаковки [см]
3