Опис
| O | 34 мм |
| Висота | 65 мм |
| Висота паковання | 5 см |
| Довжина | 46 мм |
| Довжина паковання | 6,5 см |
| Спосіб зберігання | Гумова опора |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 5 см |
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320), RANGE ROVER SPORT II (L494)
- LAND ROVER RVU500010, RVU500011
- SID 865813 SIDEM
Характеристики
- Виробник
- MOOG
- Каталоговий номер
- LR-SB-14839
- Стан
- Нове
- Сторона встановлення
- Передня
- Довжина [мм]
- 46
- Висота [мм]
- 65
- Внутрішній діаметр
- 34
- Тип установки
- Гумова опора
- Тип контейнера
- Коробка
- Довжина упаковки
- 6.5
- Ширина упаковки [см]
- 5
- Висота упаковки [см]
- 5