Опис
| O | 19 мм |
| Висота | 50 мм |
| Висота паковання | 4 см |
| Довжина | 40 мм |
| Довжина паковання | 5 см |
| Сторона монтажу | Передня вісь з обох боків |
| Тип паковання | Мішок |
| Ширина паковання | 5 см |
- PEUGEOT 206 Хетчбек (2A/C), 206 Van, 206 Ліфтбек, 206 SW (2E/K), 206 CC (2D), 206+ (2L_, 2M_)
- CITROEN 509482
- PEUGEOT 509482
- SID 853818 SIDEM
Характеристики
- Виробник
- MOOG
- Каталоговий номер
- PESB13633
- Стан
- Нове
- Сторона встановлення
- Передня
- Діаметр [мм]
- 20
- Висота [мм]
- 50.5
- Внутрішній діаметр
- 19
- Діаметр стабілізатора [мм]
- 47
- Тип контейнера
- Пакетик
- Довжина упаковки
- 5
- Ширина упаковки [см]
- 5
- Висота упаковки [см]
- 4