Опис
| O | 18,2 мм |
| Висота | 40 мм |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Довжина | 45 мм |
| Довжина паковання | 10 см |
| Сторона монтажу | Задня вісь з обох боків |
| Тип паковання | Мішок |
| Ширина паковання | 5 см |
- JAGUAR X-TYPE I (X400), X-TYPE I Універсал (X400)
- FORD C2S10234, C2S51264
- JAGUAR C2S10234, C2S10879, C2S51258, C2S51264
Характеристики
- Виробник
- MOOG
- Каталоговий номер
- JA-SB-13289
- Стан
- Нове
- Сторона встановлення
- Зад
- Внутрішній діаметр
- 18
- Висота [мм]
- 40.5
- Діаметр стабілізатора [мм]
- 40.5
- Тип контейнера
- Пакетик
- Довжина упаковки
- 10
- Ширина упаковки [см]
- 5
- Висота упаковки [см]
- 4.5