Опис
| O | 24 мм |
| Висота | 44 мм |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Довжина | 43,5 мм |
| Довжина паковання | 4,5 см |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 4,5 см |
- Hyundai/Kia/Mobis ix35 (LM, EL, ELH)
- Hyundai/Kia/Mobis 548132Y000
- CT GV0324 CTR
- SID 887815 SIDEM
Характеристики
- Виробник
- MOOG
- Каталоговий номер
- HY-SB-14817
- Стан
- Нове
- Сторона встановлення
- Передня
- Довжина [мм]
- 43.5
- Висота [мм]
- 44
- Внутрішній діаметр
- 24
- Тип контейнера
- Коробка
- Довжина упаковки
- 4.5
- Ширина упаковки [см]
- 4.5
- Висота упаковки [см]
- 4.5