Опис
| O | 23,5 мм |
| Висота | 55 мм |
| Висота паковання | 5 см |
| Довжина паковання | 5,5 см |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 5,5 см |
- BMW 3 (E46), 3 Compact (E46), 3 Купе (E46), 3 Кабріолет (E46), 3 Touring (E46)
- BMW 33 55 6 751 269
- SW 20945097 SWAG
Характеристики
- Виробник
- MOOG
- Каталоговий номер
- BM-SB-14613
- Стан
- Нове
- Сторона встановлення
- Передня
- Висота [мм]
- 55
- Внутрішній діаметр
- 23.5
- Тип контейнера
- Коробка
- Довжина упаковки
- 5.5
- Ширина упаковки [см]
- 5.5
- Висота упаковки [см]
- 5