Опис
| Вага | 307 г |
| Вага брутто | 362 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 155 мм |
| Довжина паковання | 21,5 см |
| парні номери артикулів | CL0433 |
| Розмір нарізі 1 | M10xP1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M10xP1.25 |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
- MAZDA 6 Hatchback (GG), 6 Ліфтбек (GG), 6 Station Wagon (GY), 6 Ліфтбек (GH)
- MAZDA GJ6A-34-170A, GK2A-34-170
- PR 2305-0369 PROFIT
- RB D2766FL RBI
- MM SSP2401 MAGNETI
- SK VKDS 844016 SKF
- LM 33273 LEMFORDER