Опис
| Вага | 388 г |
| Вага брутто | 471 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 285,9 мм |
| Довжина паковання | 34,5 см |
| парні номери артикулів | CL0344L |
| Розмір нарізі 1 | M10xP1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M10xP1.25 |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
- Hyundai/Kia/Mobis ACCENT III (MC), ACCENT III Ліфтбек (MC)
- KIA RIO II (JB), RIO II Ліфтбек (JB)
- Hyundai/Kia/Mobis 54840-1E000, 54840-1E100, 54840-1G000, 54840-1G500
- BK 54840-1G500_SAY BK
- PR 2305-0365 PROFIT
- 555 SLK-8080R 555
- LM 34476 LEMFORDER