Опис
| Вага | 305 г |
| Вага брутто | 375 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 218,4 мм |
| Довжина паковання | 28,5 см |
| парні номери артикулів | CL0335L |
| Розмір нарізі 1 | M10xP1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M10xP1.25 |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
- KIA RIO I Ліфтбек (DC_), RIO I Хетчбек (DC), RIO II Ліфтбек (JB)
- Hyundai/Kia/Mobis 54830-FD000
- BK 54830-FD000_SAY BK
- KRS KSLK-017 KOREASTAR