Опис
| Вага | 406 г |
| Вага брутто | 489 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 309 мм |
| Довжина паковання | 34,5 см |
| парні номери артикулів | CL0220R |
| Розмір нарізі 1 | M10XP1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M10XP1.25 |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
- HONDA JAZZ IV (GK_)
- HONDA 51325-T5A-003