Опис
| Вага | 731 г |
| Вага брутто | 783 г |
| Висота паковання | 9,3 см |
| Довжина паковання | 10,5 см |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Нахил конуса | 1/5 |
| Розмір нарізі | M14xP1.5 |
| Ширина паковання | 9,3 см |
- Hyundai/Kia/Mobis GRANDEUR (TG), SONATA IV (EF), SONATA V (NF), XG (XG)
- KIA OPIRUS (GH)
- Hyundai/Kia/Mobis 51760-3K000
- BK 51760-3K000_SAY BK
- ASH 73-0H-H10 ASHIKA
- 555 SBK-8102 555