Опис
| Вага | 599 г |
| Вага брутто | 654 г |
| Висота паковання | 7 см |
| Довжина паковання | 15 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з болтом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гайкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підкладними шайбами |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Нахил конуса | 1/8 |
| Розмір нарізі | M12xP1.25 |
| Ширина паковання | 9 см |
- CHEVROLET AVEO / KALOS Хетчбек (T200), AVEO / KALOS Ліфтбек (T200), AVEO / KALOS Хетчбек (T250, T255), AVEO / KALOS Ліфтбек (T250, T255)
- DAEWOO KALOS (KLAS), KALOS Ліфтбек (KLAS)
- GENERAL MOTORS 9008225, 96535089
- PR 2301-0320 PROFIT
- LM 31090 LEMFORDER