Опис
| Вага | 634 г |
| Вага брутто | 684 г |
| Висота паковання | 8,7 см |
| Довжина паковання | 9,3 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з болтом |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Нахил конуса | 1/8 |
| Розмір нарізі | M14xP1.5 |
| Ширина паковання | 8,7 см |
- HONDA 51220-TR0-A01
| Вага | 634 г |
| Вага брутто | 684 г |
| Висота паковання | 8,7 см |
| Довжина паковання | 9,3 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з болтом |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Нахил конуса | 1/8 |
| Розмір нарізі | M14xP1.5 |
| Ширина паковання | 8,7 см |