Опис
| Вага | 594 г |
| Вага брутто | 637 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 17,5 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина паковання | 19,2 см |
| Загальна довжина | 216 мм |
| Зовнішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- Hyundai/Kia/Mobis 57724-4Z000