Опис
| Вага | 641 г |
| Вага брутто | 702 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 17 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Довжина паковання | 34,5 см |
| Загальна довжина | 339,6 мм |
| Зовнішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- SUBARU FORESTER (SH_), IMPREZA Хетчбек (GR, GH, G3), IMPREZA Ліфтбек (GE, GV), LEVORG, OUTBACK (BS), TRIBECA (B9), XV (_GP_)
- SUBARU 34160-XA010
- ASH 103-07-708 ASHIKA
- 555 SR-6680 555