Опис
| Вага | 810 г |
| Вага брутто | 858 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M20xP1.0 мм |
| Діаметр хвостовика | 20 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина паковання | 22,5 см |
| Загальна довжина | 263 мм |
| Зовнішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- NISSAN D8521-1LA0A