Опис
| Вага | 491 г |
| Вага брутто | 552 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.0 мм |
| Діаметр хвостовика | 15 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Довжина паковання | 34,5 см |
| Загальна довжина | 292,5 мм |
| Зовнішня нарізь | M12xP1.25 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- NISSAN ALMERA I Hatchback (N15), ALMERA I (N15)
- NISSAN 48521-1M210, 48521-1M225, 48521-1M226, 48521-1M255, 48521-1M256