Опис
| Вага | 450 г |
| Вага брутто | 486 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M18xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 15 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Довжина паковання | 19,2 см |
| Загальна довжина | 181,8 мм |
| Зовнішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- MAZDA 6 Hatchback (GH), 6 Ліфтбек (GH), 6 Універсал (GH)
- MAZDA GS1D-32-240
- PR 2303-0422 PROFIT