Опис
| Вага | 452 г |
| Вага брутто | 495 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 16 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Довжина паковання | 24 см |
| Загальна довжина | 226,6 мм |
| Зовнішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- MAZDA 2 (DE_, DH_)
- MAZDA D651-32-240, D653-32-240
- PR 2303-0364 PROFIT
- 555 SR-1800 555