Опис
| Вага | 564 г |
| Вага брутто | 625 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 16 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Довжина паковання | 34,5 см |
| Загальна довжина | 292,5 мм |
| Зовнішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- KIA RIO IV (YB, SC, FB), RIO IV Ліфтбек (SC, FB)
- Hyundai/Kia/Mobis 56540-H8000, 56540-H8100
- MND MTG045535 MANDO