Опис
| Вага | 546 г |
| Вага брутто | 589 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 17 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина паковання | 24 см |
| Загальна довжина | 234,6 мм |
| Зовнішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- KIA SOUL II (PS)
- Hyundai/Kia/Mobis 56540-B2000
- HBJ J4840332 HERTH+BUSS JAKOPARTS