Опис
| Вага | 647 г |
| Вага брутто | 708 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 15,5 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина паковання | 34,5 см |
| Загальна довжина | 326,8 мм |
| Зовнішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- Hyundai/Kia/Mobis i10 II (BA, IA)
- Hyundai/Kia/Mobis 56540-B4000