Опис
| Вага | 600 г |
| Вага брутто | 670 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 16 мм |
| Довжина | 339 мм |
| Довжина паковання | 40 см |
| Загальна довжина | 373,6 мм |
| Зовнішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- CHEVROLET EPICA (KL1_), EVANDA
- DAEWOO EVANDA (KLAL), LEGANZA (KLAV), MAGNUS
- GENERAL MOTORS 520808, 521410, 93740618
- PR 2303-0200 PROFIT
- ASH 103-0C-C02 ASHIKA