Опис
| Вага | 615 г |
| Вага брутто | 685 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 16 мм |
| Довжина | 324 мм |
| Довжина паковання | 40 см |
| Загальна довжина | 358,6 мм |
| Зовнішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- DAEWOO NUBIRA (J100), NUBIRA Ліфтбек (J100), NUBIRA Wagon (J100)
- GENERAL MOTORS 520672, 520838
- BK 520838_SAY BK
- KRS KSRD-002 KOREASTAR
- ASH 103-0W-D52 ASHIKA