Опис
| Вага | 597 г |
| Вага брутто | 640 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M20xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 17,5 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина паковання | 24 см |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Зовнішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- HONDA PILOT
- HONDA 53010-SZA-A01