Опис
| Вага | 629 г |
| Вага брутто | 690 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.0 мм |
| Діаметр хвостовика | 16 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина паковання | 34,5 см |
| Загальна довжина | 336 мм |
| Зовнішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- HONDA CR-V III (RE_)
- HONDA 53010-SWC-G01, 53010-SWC-G02
- PR 2303-0450 PROFIT
- ASH 103-04-426 ASHIKA
- 555 SR-H120 555