Опис
| Вага | 747 г |
| Вага брутто | 786 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M20xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 20,5 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина паковання | 28,5 см |
| Загальна довжина | 277,8 мм |
| Зовнішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- HONDA 53010-SXS-A01, 53010-SXS-A02