Опис
| Вага | 628 г |
| Вага брутто | 689 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xp1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 16 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Довжина паковання | 34,5 см |
| Загальна довжина | 339,6 мм |
| Зовнішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- GENERAL MOTORS 95218372