Опис
| опис | комплект кабелів запалювання |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| колір | синій, захисний шар |
| Тип ядра | резистивний |
| Основна специфікація | напівпровідниковий силіконовий сердечник, ø 1,88 мм |
| Зовнішня ізоляція | силіконові |
| Внутрішня ізоляція | силіконові |
| Технічні характеристики відповідно до ISO 3808 | клас F, тип 3B |
| Температурний діапазон | -50°C ÷ 250°C |
| Тип кабелю свічки | K012 |
| Довжина (см) | 35 35 50 50 |
| Тип кабелю котушка - спліттер | K079 |
| Довжина (см) | 65 |
| виконання | 0,0 |
| OEM дизайн | 0,0 |
| Кількість упаковки | 1 |
| Розмір упаковки | 117 х 63 х 210 |
| Вага упаковки | 0,29 кг |
| EAN | 8595141003376 |
| Виробник | Модель | Тип | Рік | Двигун |
|---|---|---|---|---|
| LADA | Lada 4x4 3D | 1.8 (1774ccm 60kw | ) 01.03 - | VAZ 2130 |
| LADA | NADESCHDA (2120) | 1.8 (1,774ccm 60kw) | 12/1997 - 12/2006 | 2130 |
| LADA | Niva (2121, 21214 ) | 1.7 carb (1690ccm 5 | 6kw) 94 - | VAZ 21213 |
| LADA | Niva (2121, 21214 ) | 1.8 (1774ccm 6 | 0kw) 01 - | VAZ 2130 |
| LADA | Niva (2131) | 1.8 (1774ccm 6 | 0kw) 01 - | VAZ 2130 |
| LADA | Niva Pick Up (2329) | 1.8 (1774ccm 6 | 0kw) 01 - | VAZ 2130 |