Опис
| опис | комплект кабелів запалювання |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| колір | блакитний |
| Тип ядра | резистивний |
| Основна специфікація | напівпровідниковий силіконовий сердечник, ø 1,88 мм |
| Зовнішня ізоляція | силіконові |
| Внутрішня ізоляція | силіконові |
| Технічні характеристики відповідно до ISO 3808 | клас E, тип 3B |
| Температурний діапазон | -40°C ÷ +220°C |
| Тип кабелю свічки | K010 |
| Довжина (см) | 30 50 60 70 |
| Тип кабелю котушка - спліттер | K075 |
| Довжина (см) | 80 |
| виконання | силіконова основа |
| OEM дизайн | стандартна якість |
| Кількість упаковки | 1 |
| Розмір упаковки | 117 х 63 х 210 |
| Вага упаковки | 0,29 кг |
| EAN | 8595141004052 |
| Виробник | Модель | Тип | Рік | Двигун |
|---|---|---|---|---|
| AZLK | 2141 Aleko | 1.7 (1699ccm 63kw | ) 06.95 - | UZAM 3317 |
| AZLK | 214123 Svjatogor | 1.8 (1800ccm 63kw | ) 11.97 - | UZAM 3318 |
| AZLK | 2141Y3 Jurij Dolgorukij | 1.8 (1800ccm 63kw | ) 11.97 - | UZAM 3318 |
| AZLK | 233522 Pick-Up | 1.7 (1699ccm 63kw | ) 01.92 - | UZAM 3317 |
| AZLK | 290122 Pick-Up | 1.7 (1699ccm 63kw | ) 08.94 - | UZAM 3317 |
| IZH | 2126 | 1.7 (1699ccm 63kw | ) 01.95 - | UZAM 3317.10 |
| IZH | 2126 Oda | 1.7 (1699ccm 63kw | ) 01.00 - | UZAM 3317.10 |
| IZH | 21261 Fabula | 1.7 (1699ccm 63kw | ) 06.04 - | UZAM 3317.10 |
| IZH | 2717 | 1.7 (1699ccm 63kw | ) 01.97 - | UZAM 3317.10 |
| IZH | 27171 | 1.7 (1699ccm 63kw | ) 01.98 - | UZAM 3317.10 |