Опис
| опис | комплект кабелів запалювання |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| колір | блакитний |
| Тип ядра | резистивний |
| Основна специфікація | напівпровідниковий силіконовий сердечник, ø 1,88 мм |
| Зовнішня ізоляція | силіконові |
| Внутрішня ізоляція | силіконові |
| Технічні характеристики відповідно до ISO 3808 | клас E, тип 3B |
| Температурний діапазон | -40°C ÷ +220°C |
| Тип кабелю свічки | K012 |
| Довжина (см) | 50 55 65 70 |
| Тип кабелю котушка - спліттер | K079 |
| Довжина (см) | 30 |
| виконання | силіконова основа |
| OEM дизайн | стандартна якість |
| Кількість упаковки | 1 |
| Розмір упаковки | 117 х 63 х 210 |
| Вага упаковки | 0,32 кг |
| EAN | 8595141003116 |
| Виробник | Модель | Тип | Рік | Двигун |
|---|---|---|---|---|
| LADA | Samara (2108, 21083) | 1.1 (1100ccm 40kw | ) 12.84 - | VAZ 21081 |
| LADA | Samara (2108, 21083) | 1.3 (1289ccm 49kw | ) 12.84 - | VAZ 2108 |
| LADA | Samara (2108, 21083) | 1.5 (1500ccm 5 | 1kw) 88 - | VAZ 21083 |
| LADA | Samara (2109, 21093) | 1.1 (1100ccm 4 | 0kw) 87 - | VAZ 21081 |
| LADA | Samara (2109, 21093) | 1.3 (1289ccm 4 | 9kw) 87 - | VAZ 2108 |
| LADA | Samara (2109, 21093) | 1.5 (1500ccm 5 | 1kw) 88 - | VAZ 21083 |
| LADA | Samara (21099) | 1.3 (1289ccm 49kw | ) 12.90 - | VAZ 2108 |
| LADA | Samara (21099) | 1.5 (1500ccm 51kw | ) 12.90 - | VAZ 21083 |