Поршні AMP PX-REN-4A-3841-100-C
(0.0) 0 відгуків
Код: 1947599
Поршень Dacia Duster/Logan/Sandero/Renault Clio/Kangoo 1.6 16V 98- (80.50mm/+1.00mm) (к-кт 4 шт)