Поршні AMP PX-REN-4A-3841-075-C
(0.0) 0 відгуків
Код: 1947601
Поршень Dacia Duster/Logan/Sandero/Renault Clio/Kangoo 1.6 16V 98- (80.25mm/+0.75mm) (к-кт 4 шт)