Гальмівний диск ABE C4A020ABE
(0.0) 0 відгуків
Код: 722795
Диск гальмівний задн Лів/Прав AUDI A8 D2 2.5D-6.0 03.94-09.02
сьогодні
✓ Варіанти доставки:
  • логотип нової пошти У відділення \ поштомат Нової пошти (Безкоштовна доставка від 3000грн)
  • лого самовивіз Самовивіз з пункту видачі у м. Київ (вул. Микільсько-Слобідська 13)
  • лого самовивіз Кур'єр Uklon Delivery по місту Київ
✓ Варіанти оплати:
  • логотип готівка Оплата готівкою (при самовивозі або післяплатою)
  • логотип оплати iban Оплата на розрахунковий рахунок (на IBAN рахунок ФОП)
  • лого visa логотип master card Оплата онлайн (Visa/Mastercard/Monopay)
✓ Гарантія на усі товари, повернення та обмін
Вкажіть номер телефону для швидкого замовлення:
Якщо Ви не впевнені, доручіть підбір автозапчастин спеціалісту:
Опис
  • Монтажна позиція: задн
  • Сторона монтажу: Прав /·Лів
  • Зовнішній діаметр: 269.0 мм
  • Товщина: 21.9 мм
  • Мінімальна товщина: 20.0 мм
  • Загальна висота: 46.4 мм
  • Кількість монтажних отворів: 5.0 шт
  • Тип диска: Вентильований
  • Поверхня: покритий
  • Обробка: високовуглецева
  • Діаметр монтажного отвору: 15.3 мм
  • Діаметр отвору: 112.0 мм/15.3 мм
  • Гальмівний диск із підшипником: Немає
  • Тип продажу: шт
  • Внутрішній діаметр: 135.0 мм