- Втулка стабілізатора REINHOCH RH16-0020
(0.0) 0 відгуків
Код: 909195
Подушка стабілізатора передн Лів/Прав (17мм) FORD GALAXY I, GALAXY MK I SEAT ALHAMBRA VW SHARAN 1.8-2.8 03.95-03.10
сьогодні
✓ Варіанти доставки:
У відділення \ поштомат Нової пошти (Безкоштовна доставка від 3000грн)
Самовивіз з пункту видачі у м. Київ (вул. Микільсько-Слобідська 13)
Кур'єр Uklon Delivery по місту Київ
Оплата готівкою (при самовивозі або післяплатою)
Оплата на розрахунковий рахунок (на IBAN рахунок ФОП)
Оплата онлайн (Visa/Mastercard/Monopay)
Якщо Ви не впевнені, доручіть підбір автозапчастин спеціалісту:
Аналоги (замінники)
Фото
Найменування
Відправка
Ціна
Подушка стабілізатора передн Лів/Прав (16,5мм) FORD GALAXY I, GALAXY MK I SEAT ALHAMBRA VW SHARAN, SHARAN/MINIVAN 1.8-2.8 03.95-03.10
сьогодні
Втулка стабілізатора (переднього) VW Sharan -10 (d=17mm)
Ремкомплект стабілізатора передн Лів/Прав (17мм) FORD GALAXY I, GALAXY MK I SEAT ALHAMBRA VW SHARAN, SHARAN/MINIVAN 1.8-2.8 03.95-03.10
Втулка стабілізатора (переднього) VW Sharan -10 (d=16mm)
завтра
- Ford GALAXY (WGR) 1.9 TDI (WGR) — вен, AHU, 1Z, ANU, 1.9 л, 90 л.с. (1995–2006)
- Ford GALAXY (WGR) 2.0 i (WGR) — вен, Бензиновий двигун, NSE, ZVSA, 2.0 л, 116 л.с. (1995–2006)
- Ford GALAXY (WGR) 2.8 i V6 (WGR) — вен, Бензиновий двигун, AAA, AMY, 2.8 л, 174 л.с. (1995–2000)
- Ford GALAXY (WGR) 2.3 16V (WGR) — вен, Бензиновий двигун, Y5B, E5SA, 2.3 л, 146 л.с. (1997–2006)
- Ford GALAXY (WGR) 1.9 TDI (WGR) — вен, AFN, AVG, 1.9 л, 110 л.с. (1997–2000)
- Ford GALAXY (WGR) 2.8 V6 (WGR) — вен, Бензиновий двигун, AYL, 2.8 л, 204 л.с. (2000–2006)
- Ford GALAXY (WGR) 1.9 TDI (WGR) — вен, AUY, 1.9 л, 115 л.с. (2000–2006)
- Ford GALAXY (WGR) 2.3 16V (WGR) — вен, Бензиновий двигун, E5SB, 2.3 л, 140 л.с. (2001–2006)
- Ford GALAXY (WGR) 1.9 TDI (WGR) — вен, ASZ, 1.9 л, 130 л.с. (2003–2006)
- Ford GALAXY (WGR) 1.9 TDI (WGR) — вен, BTB, 1.9 л, 150 л.с. (2005–2006)
- Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V (7M8, 7M9, 7M6) — вен, Бензиновий двигун, AJH, AWC, 1.8 л, 150 л.с. (1997–2010)
- Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V (7M8, 7M9, 7M6) — вен, Бензиновий двигун, AYL, 2.8 л, 204 л.с. (2000–2010)
- Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion (7M8, 7M9, 7M6) — вен, Бензиновий двигун, AYL, 2.8 л, 204 л.с. (2000–2010)
- Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (7M8, 7M9, 7M6) — вен, ASZ, 1.9 л, 130 л.с. (2002–2010)
- Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (7M8, 7M9, 7M6) — вен, BTB, 1.9 л, 150 л.с. (2005–2010)
- Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI (7M8, 7M9, 7M6) — вен, BVH, 2.0 л, 136 л.с. (2005–2010)
- Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI (7M8, 7M9, 7M6) — вен, BRT, 2.0 л, 140 л.с. (2005–2010)
- Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (7V8, 7V9) — вен, 1Z, AHU, ANU, 1.9 л, 90 л.с. (1996–2010)
- Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (7V8, 7V9) — вен, AFN, AVG, 1.9 л, 110 л.с. (1996–2000)
- Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V (7V8, 7V9) — вен, Бензиновий двигун, AWC, AJH, 1.8 л, 150 л.с. (1997–2010)