Опис
| O | 16,5 мм |
| Висота | 39 мм |
| Висота паковання | 5 см |
| Довжина | 35,8 мм |
| Довжина паковання | 4 см |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 4,3 см |
- SUBARU OUTBACK (BS)
- SUBARU 20414 AL000
Характеристики
- Виробник
- MOOG
- Каталоговий номер
- SUSB16851
- Стан
- Нове
- Сторона встановлення
- Передня
- Тип контейнера
- Коробка
- Довжина упаковки
- 4
- Ширина упаковки [см]
- 4.3
- Висота упаковки [см]
- 5