Опис
| Вага | 305 г |
| Вага брутто | 341 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 62 мм |
| Довжина паковання | 11 см |
| парні номери артикулів | CL0653R |
| Розмір нарізі 1 | M12xP1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M12xP1.25 |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
- SUBARU TRIBECA (B9)
- SUBARU 20470-XA010
Характеристики
- Виробник
- CTR (Корея)
- Каталоговий номер
- CL0653L
- Стан
- Нове