Опис
| Вага | 476 г |
| Вага брутто | 551 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 273 мм |
| Довжина паковання | 31,5 см |
| парні номери артикулів | CL0635L |
| Розмір нарізі 1 | M12xP1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M12xP1.25 |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
- TOYOTA 48820-33080
Характеристики
- Виробник
- CTR (Корея)
- Каталоговий номер
- CL0635R
- Стан
- Нове
- Сторона встановлення
- Передня