Опис
| Вага | 291 г |
| Вага брутто | 361 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 219 мм |
| Довжина паковання | 28,5 см |
| парні номери артикулів | CL0506L |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
- NISSAN 54618-1MA0B
Характеристики
- Виробник
- CTR (Корея)
- Каталоговий номер
- CL0506R
- Стан
- Нове
- Сторона встановлення
- Зад