Опис
| Вага | 371 г |
| Вага брутто | 426 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 130 мм |
| Довжина паковання | 21,5 см |
| парні номери артикулів | CL0490L |
| Розмір нарізі 1 | M12xP1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M12xP1.25 |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
- INFINITI QX70
- NISSAN 54618-1CA3B
Характеристики
- Виробник
- CTR (Корея)
- Каталоговий номер
- CL0490R
- Стан
- Нове
- Сторона встановлення
- Зад