Опис
| Вага | 371 г |
| Вага брутто | 426 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 130 мм |
| Довжина паковання | 21,5 см |
| парні номери артикулів | CL0490R |
| Розмір нарізі 1 | M12xP1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M12xP1.25 |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
- INFINITI QX70
- NISSAN 54668-1CA3B